DERNEK BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

Halı Yıkama Dernek Başkanları, Federasyon Başkanları ve Konfederasyon Başkanı bir araya gelerek önümüzdeki dönemde yapılması planlanan organizasyonlar ve toplantılar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca halı yıkamacılar yönelik geliştirilen yazılım sistemi hakkında bilgi verildi.

Clarion Hotel ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Halı Yıkamacılar konfederasyonu Başkanı Uğur Avni Başarır, Başkan Vekili Zerrin Kömeçoğlu, Marmara Halı Yıkamacılar Federasyonu Başkanı Sefa Taşkurt, Dernek Başkanları Ali Ak, Gürol korkut, Orhan Yüzgeç, İbrahim Dinçer, Düzgün Arslan, Yusuf Boyraz, Selçuk Karadağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Yazılımcı Alp Çetin, halı yıkama dernekleri, federasyonlar ve dernekler için yaptıkları web siteleri ve işleyişleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Dakiva Yazılım Cemal Yerlikaya ise halı yıkamacılar için özel olarak geliştirilen yazılım programı hakkında katılımcılara detaylı bilgi aktardı.

İş Güvenliği ve markalaşma uzmanı patent alma zorunluluğu ve devlet destekleri hakkında halı yıkamacılara bilgi verdi. 2 saati aşkın bir süre devam eden toplantıda katılımcılarda web sitesi ve geliştirilen yazılım programı hakkında düşüncelerini dile getirdiler.