BEYAZIT KİMYA

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

1975 Osmaniye’de eğitim ve öğretim hayatımı tamamladım. Ticaret hayatıma çocuk yaşta başladım ve 1996 yılından ihtibaren Kimya sekterüne hizmet ederek tecrübe kazandık ve bu tecrübeyi hergün biraz daha geliştirerek güçlendirerek  sektördeki varlığımızı devam ettirmekteyiz.

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamızı 2013 yılında kurduk. Faaliyetini icra ettiğimiz müessesemiz İOSB’deki merkezimizden ülkemizin dört bir tarafına sevkiyatlarını yapmaktadır. Gelişim değişim ve yenilenme içinde bulunduğumuz dünyanın da sektörümüzün de asla vazgeçmediği tek olgulardır ve biz de bunun  bilinciyle hareket edip kendimizi ve firmamızı bu yol doğrultusunda hareket ettirmekteyiz.Disiplin ve dürüslük temel ilkemizdir.

Müşteri portföyünüz ve hizmet portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Hitap ettiğimiz müşteri portföyümüz deterjana dair ihtiyacı olan tüm branşlara ve sektörlere satış yapmaktadır. Ağırlıklı hitap ettiğimiz sektörler Halı Yıkama Firmaları , Çamaşırhaneler, Kuru Temizlemeler ve Oto yıkama faliyeti gösteren firmalar ağırlıklı çalıştığımız sektörlerdir.Müşteri sayımızı gün geçtikce arttırmaktayız.

Sektörünüzde güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?

Ürünlerimizle hitap ettimiz müesseseler bize şimdiye kadar çok güvendiler bundan sonra da çok güvenecekleri konusunda hiçbir şüpehemiz yoktur. Çünkü daima kaliteli ürün sunmak en öncelikli görevimiz ve prensibimiz olduğu kendimizinde firmamızında karakteristik yapısıdır. Çünkü var olmak ve bu varlığı devam ettirmek kaliteyi uygun fiyata  satabilmekten geçer.Amacımız sadece para kazanmak değil aynı zamanda müşterilerimizinde memnun kalıp işlerini en güzel şekilde yapmalarını sağlamaktır.

Sizce, müşteriler neden sizin firmanızı tercih etmelidir?

Müşteri ilişkilerini kurmak bir merdivene tırmanmaya benzer . Hızlı teslimat, servis, kalite, güleryüz ve güven ön planda olduğu için müşterinin öncelikli tercihi durumundayız. Memnun olmuş müşteri yeni müşteri kazanmanın temelidir.Yaptığımız işi empati kurarak yapmaya çalışıyoruz.

Sektöre getirdiğiniz yenilikler hakkında bilgi verir misiniz?

Bir firmanın büyümesi için üretken olması ve hep daha iyisini nasıl yapalirim düşüncesi olması gerekir.Bizde bu düşünceyle ilerleyerek kalitemizi en üst seviyeye çıkarma çalışmaları yapıyoruz ve;

  • Kimyagerlerimiz farklı yenilikler için çalışmalar yapıp,
  • Arge çalışmaları Firmamızda kesintisiz devam etmekte,
  • Az ürünle çok iş yapılması sağlanmaktadır.

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?

Sürekli yeni hedefler üretip bunları gerçekleştirmeye çalışıyoruz.İnsanlar hedeflerini gerçekleştirerek yükselir.Buna göre;

  • Kimyagerlerimizin 6 aylık Arge çalışması sonucu yeni çıkarmış olduğumuz (hiçbir firmarmada böyle bir şampuanın olmadığını iddia ettiğimiz, )ORMİX  A + PLAS konsantre şampuanı tüm yurt çapında tanıtmak.

ORMİX  A+ PLAS konsantre şampuan olup ,leke çıkartmada en üstün özelliklere sahiptir. Eşsiz bir parlaklık sağlar ve halıların yumuşak düşmesini sağlar. Halılarınızı deforme etmez.(not: ORMİX A+ PLAS ‘la leke takibi yapmaya son)

  • Kirliliği geciktirme özelliğini sahipleşrme,
  • Fuar ve organizasyon seminerlerinde yer almak,
  • Faaliyet alanını yurt çapında verdiği bayiiliklerle ağını daha da genişletmek,
  • Servis ekibini çoğaltarak hızlı teslimat,
  • Kaliteli hizmet vermek,
  • Kimyagerlerimizin 6 aylık Arge çalışması sonucu yeni çıkarmış olduğumuz ORMİX

A + PLAS konsantre şampuanı tüm yurt çapında tanıtmaktır.