BİNBOĞA MAKİNA

2005 İstanbul merkez fabrikamızı kurduktan sonra 2017 yılında kayseri firmamızı açarak üretime devam etmekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ARGE çalışmalarımızla her geçen gün daha da büyüyerek yenilikçi yatırımlarla yeni model halı yıkama sektörüne yeni makineler üretiyoruz.

Hitap ettiğimiz sektörü halı yıkama ve oto yıkamacılar oluşturmaktadır. Müşterilerimize sektörümüzde kullanılan tüm makine ve ekipmanların satış, yedek parça ve bakım onarım hizmetini veriyoruz. Müşterilerimize anahtar teslim halı yıkama fabrikası ve oto yıkama fabrikası alanında uzman makine mühendisi ve teknisyenlerden oluşan ekibimizle profesyonel hizmet prensibi ile işletmeyi kuruyor ve teslim ediyoruz.

Bizi tercih eden müşterilerimiz sorunsuz ve kaliteli hizmetin farkını yaşarlar. Kaliteli malzeme kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet sloganımızdır. Bu anlamda firmamızı ziyaret eden müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Her bütçeye uygun maliyette, kaliteli makine ve ekipman modellerim İle Kayseri’den Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine makine üretiyoruz. Bize uğramadan makine almaya karar vermeyin .