KORKUT HALI YIKAMA -GÜROL KORKUT

İstanbul doğumluyum. Aslen Karslıyım.18 yıllık evli ve 3 erkek 1 kız çocuğu babasıyım.

Kayaşehirde ikamet etmekteyim.2009 yılından beri halı yıkama sektöründe faaliyet göstermekteyim. Korkut Halı Yıkamanın sahibiyim. Marmara Halı Yıkama İşletmecileri ve Sanayicileri Dernek Başkanıyım daha öncelerden birçok dernekte aktif görev yaptım.

Müşteri Portföyümüz Küçükçekmece Başakşehir ve Bağcılar ağırlıklı olmakla beraber yakın bölgelere hizmet vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe her zaman en kaliteli ürünleri kullanmaktayız ve sürekli kendimizi eğitimlerle geliştirmekteyiz. Çalıştığımız bölgede fiyat olarak en yüksek fiyat politikasına sahip olan firmalardanım. Fiyatımızdan ve kalitemizden taviz vermeden çalışmaktayız.

Çünkü fiyattan taviz verildiği zaman kaliteden de taviz vermek zorunda kalındığını çok iyi biliyoruz.

Güven müşteriye hitap şekliyle alakalıdır. Zamanında halıları teslim alıp zamanında teslim etmek ve kaliteden taviz vermeden hizmet etmek çalışma prensiplerimizdendir.

Korkut Halı yıkma olarak kaliteli ve güvenilir bir firma olduğumuzu düşünüyorum. Her zaman kendimizi geliştirip kurumsal firma olma yolunda ilerliyoruz.

Öncelikle Halı yıkattıkları yerlerin fabrika olduklarına ve zamanında teslim alınmasına ve teslim edilmesine ayriyeten kullandıkları ürünlerin kalitelisine özen gösterilmelidir.

 Özellikle bu işte Müşteri diyaloğuna ve kaliteli hizmet vermelerini önermekteyiz.