PROF BAXİ KİMYA

10 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde edindikleri tecrübe ve bilgi birikimini, ürettiği kimyasallarla halı yıkamacıların beğenisine sunan Baxi Kimya, güven ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor.

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

Baxi Kimya olarak 2016 yılında halı yıkama sektörüne girdik. Firmamızın farklı dallarda 10 yıllık geçmişi vardır. Sektörde yeni olmamıza rağmen birçok firmanın önüne geçerek büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?

Baxi kimya olarak sektöre girmeye karar verdikten sonra firmaların şikâyetleri ve beklentileri üzerine epey bir çalıştık. Kısa sürede çoğu halı yıkamacı dostların güvenini kazandık.

Müşteri portföyünüz ve ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Hitap ettiğimiz müşteri portföyümüz en başta halı yıkamacılardır. İlerleyen zamanlarda oto yıkama ve bakım ürünleri çalışmalarımız da olacaktır.

Pazarda güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?

Sektöre girdiğimizden buyana epey dostumuz oldu. Kısa sürede ciddi bir müşteri kitlemiz oluştu. Amacımız müşteri memnuniyeti ve her halı yıkamacıyı Baxi kalitesiyle tanıştırmaktır.

Sizce, müşteriler neden firmanızı tercih etmelidir?

Baxi Kimya olarak ciddi bir halı yıkama müşteri kitlesine sahibiz. Bunun sebebi kalite, güven ve güler yüzümüzdür. Her müşterimiz bizim için önemlidir.

Sektöre getirdiğiniz yenilikler hakkında bilgi verir misiniz?

Baxi ile her gün bir adım daha ileriye sloganı ile yenilikler getirerek işimize ve sektöre fayda sağlayarak devam edeceğiz. Bu sezonda da işimizi özverili bir çalışma prensibi ile tamamlayacağız.

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?

6 aydır üzerinde çalıştığımız yeni Baxi Platinyum piyasaya sunacağız. Ar-ge çalışmalarımız devam etmekte, aynı zamanda halı yıkama firmalarının büyük sorunu olan sarı–siyah yanık ve yağ lekelerini de çıkaracak formüle sahip Baxi Gold leke çıkarıcımızı daha da güçlendirip halı yıkama sektörüne hizmet etmeye, kaliteden ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz.